מידעון חודשי

ליצירת קשר:
“הכל נעשה טוב יותר ויותר בכל מובן ואופן”
זוהי מנטרה שאני אוהבת לחזור אליה. היא לקוחה מתוך ספר בנושא אוטוסוגסטיה שנכתב ע”י אמיל קואה בתחילת המאה הקודמת. השימוש בעוגן פנימי (החוזר על עצמו עם כל נשימה) במהלך התרגול, עבורי, מאפשר ריכוז גבוה ויצירת תחושה של רווחה פיזית ורגשית. חווית הרווחה הפיזית הופכת בעצמה לעוגן תחושתי שהופך את תרגול היוגה למשהו מעניין ומיוחד גם אם התרגול זהה לתרגול מאמש. העוגן והבהירות הנוצרים בזמן התרגול מאפשרים לי ללמד ממקום שלו ושקט ומאפשרים גם לצאת משיעור אותו לימדתי שקטה ושלווה.

כדור שלג המתגלגל וצובר נפח ותאוצה יכול להיות מאוד חיובי. נראה כי אנו מלאים בכדורי שלג המתגלגלים על מדרונות שונים ובעלי עוצמות וצבעים שונים. תרגול והוראת היוגה הם כמו האיכר המכוון את הכדורים במדרון.

הבחירות לרשות הארגון
בכנס השנתי במאי יתקיימו בחירות להנהלת הארגון ולוועדות השונות. הארגון כידוע הוא סך חבריו. אין לו מקום פיזי אלא רק מקום בלב. העומדים בראש הארגון הם מורים ליוגה בעלי יוזמה שמתנדבים לקדם את היוגה בארץ בדרכים שונות, בעלי חזון המעוניינים ליצור סטנדרטים להוראת היוגה, בעלי מקצועות שונים (בנוסף להוראת היוגה), שיכולים לתרום מהידע שלהם ועוד. הבחירות נערכות אחת לשלוש שנים.

מורים החברים בארגון לפחות 4 שנים, מוזמנים להציע מועמדות לכל אחת מהוועדות: הועד המנהל, הועדה הפדגוגית (מורים בעלי וותק של 10 שנים לפחות) ולתפקיד יו”ר הארגון. את הבקשות יש לשלוח עד לתאריך 6.4.2020 בתוספת קורות חיים לכתובת המייל: isyoga.manager@gmail.com

שנה מתוקה ועשור נהדר

תמר מרנין – יו”ר הארגון

להרשמה מוקדמת לכנס

קול קורא להגשת הצעות לסדנא בכנס השנתי
ארגון מורי היוגה מזמין אתכם המורים להעביר סדנא/שיעור במסגרת הכנס השנתי

אם את/ה :

* בעל/ת נסיון וותק של 10 שנות הוראת יוגה

*בעל/ת נסיון מוכח בהעברת לפחות 2 סדנאות יוגה למורים ו/או תלמידים

*חבר/ת ארגון ולא לימדת בכנס האחרון (עדיפות תינתן למי שלא לימד/ה בשני כנסים אחרונים)

ומעוניין/ת להעביר סדנא בנושא – דילמות עכשוויות בהוראת היוגה.

על השיעור להיות פרונטלי, עם או בלי מצגת, לעסוק בנושא המורה והתלמיד בהוראת היוגה.

הנושא רחב, ואנו מזמינים אתכם להכין הרצאה שתכלול היבטים שונים של הקשר מורה-תלמיד. (סוגיות כמו גבולות, מעורבות, דרכי הוראה ועוד). אורך ההרצאה כ- 45 דק’.

לאחר ההרצאה תהיה חלוקה לקבוצות. אנא הכינו נושאים לדיון בקבוצות הקשורים לנושא הכנס.הדיון בקבוצות יערך כ- 25-30 דק’ ולאחריו נציג מכל קבוצה יציג בקצרה את הנושא וייערך סיכום. סה”כ הרצאה+ קבוצות דיון וסיכום עד שעתיים.

אנא העבר/י הפרטים במייל : kenesyoga@gmail.com בצרוף קורות חיים והצעה לסדנא עד לתאריך 29/2/2020

יש לכם סיפור מעניין? נשמח לשמוע מכם!
 ארגון מורי היוגה יצא לאחרונה בקמפיין יחסי ציבור על מנת להעלות את המודעות ליוגה ולתועלתה ולשים דגש על חשיבותה של היוגה במערכות החינוך והבריאות. עד כה יצאו לאור מספר כתבות בעיתונות וראיונות ברדיו.

כדי למנף את מהלך היח”צ אנו מחפשים מורים שפועלים ויוצרים עשיה משמעותית בתחומי הבריאות והחינוך, מורים שהשתלבו במערכות כמו בתי חולים, מחלקות מיוחדות, ארגונים שונים, בתי ספר ועוד, ויהיו מוכנים לכתוב ולהתראיין על כך. כמו כן מתרגלים /מורים שיש להם סיפורים מעניינים בהקשר ליוגה – איך היוגה חוללה שינוי בחייהם, עזרה להם, או כל רעיון בהקשר זה.

מוזמנים לספר ולכתוב למייל isyoga.manager@gmail.com

 

סדנה על פאשיה ויוגה עם נגה וייס וגילת תשובה
נגה וייס וגילת תשובה
בסדנת עומק זו נלמד באופן תיאורטי ומעשי על רקמת הפאשיה, הנמצאת בכל מקום בגוף שלנו. איך מחזקים ומגמישים אותה? למה ואיך היא מחזיקה טראומות בגוף ואיך היא קשורה לנפש? למה כשאני עושה תנוחות לפתיחת האגן, משתחרר לי כאב בגב העליון? מדוע כפיפות לאחור משמחות אותי, בעוד כפיפות לפנים מורידות לי את מצב הרוח? מה הקשר ואיך משפיע כאב בקרסול על העורף?

הסדנה מתאימה במיוחד למתרגלים ותיקים ולמורים לתנועה, אך כולם מוזמנים ללמוד עוד על הגוף שלהם, ברובד הכי עמוק שהמדע הגיע אליו עד היום. התרגול יהיה מותאם לכל הרמות ויתמקד ב -yin yoga רכה, רכבות אנטומיות ומאיו-פאשיה.

הסדנא תתקיים ביום א’ 12.1.2020 בין השעות 12:30-15:30 במיוגהג’ים רח’ התע”ש 11 כפר סבא.

מחירים: לחברי ארגון מורי היוגה 100 ₪ , למנויי מיוגהג’ים 150 ₪ , לקהל הרחב 200 ₪

לפרטים נוספים והרשמה

 

פרסד רנגקר בישראל
 

הטבה מיוחדת וחד פעמית לחברי ארגון מורי היוגה

הרשמה חינם למועדון הלקוחות של היוגה סטור

המועדון מקנה: 7% הנחה קבועה (ללא כפל מבצעים),

מתנת יומהולדת בחודש היומהולדת

מבצע חודשי ייחודי רק לחברי מועדון.

להצטרפות חינם לחצו כאן