מידעון חודשי

ליצירת קשר:

חודש יוני – יוגה לכולם

לחברי הארגון שלום,

נפתח בהודיה לסוואמי יוגרטנה על ביקורה בארץ – על הכרות עם עולם היוגה נידרה ושפע הידע שהיא הביאה עמה. הביקור של הסוואמי סיכם שנת פעילות ענפה בארגון.

 

לפני שנה בדיוק שלחנו אליכם סקר קצר כדי לשמוע את דעתכם ולקבל רעיונות לקראת שנת הפעילות הבאה. 254 איש ענו על הסקר (כרבע מחברי הארגון) מתוך הסקר עלתה דרישה ברורה של 75% מהמשתתפים לקיים ימי העשרה ממוקדים למורים המתעמקים בנושא אחד.

במהלך השנה פיתחנו את הבקשה שלכם ויצרנו את "ימי שלישי עם מורי" סדנאות העשרה חודשיות למורים. השתדלנו לשלב את הנושאים אותם ביקשתם בסקר: פילוסופיה, מיומנות הוראה, אך גם שיווק וייעוץ עסקי. ויצרנו תכנית שהורכבה משיעורים על: יוגה ומיינדפולנס בחינוך, איורוודה לנשים, עבודה עם פייסבוק, יוגה ובודהיזם ובשלישי הקרוב נסיים את השנה עם יישום טכניקות עיסוי תאילנדי בשיעורי יוגה.

בימים אלה מתחילות ההכנות לקראת התכנית של שנה הבאה.

בהשראתכם יצרנו גם את יוזמת "מורים חונכים" שרוקמת בימים אלה עור וגידים.

אנחנו מבקשים לשמור על מעורבותכם בארגון ונשמח לשמוע בקשות והצעות לקראת ההכנות לשנת הפעילות הבאה שלנו. וגם לציין שבימים אלה אנו עובדים על יצירת קשרים בתחום הבריאות והחינוך, כדי לקדם את היוגה בזירות הללו.

במידה ויש לכם מכרים / תלמידים בדרגות בכירות בתחומים אלה נשמח אם תוכלו ליצור קשר עם isyoga.manager ולקשר אותנו.

יום היוגה הבינלאומי:

ביום חמישי 21.6.18.יום היוגה הבינלאומי, היינו שמחים שכל הארץ תלבש יוגה. החזון הוא שכל אחד בסביבת מגוריו (פרסומת טובה) או בסביבה שהוא מלמד יעביר שיעור פתוח בחוץ, שיאפשר לכל לראות, לחוות ולהצטרף.

מצורפת רשימת האירועים בכל רחבי הארץ

עוד מיזם יוגה מקסים ופתוח- העונה שלישית של יוגה בגיא:

פרויקט היוגה הירושלמי בשיתוף עם הרשות לפיתוח ירושלים מזמינים אתכם לסדרת תרגולי יוגה במגוון שיטות, בהנחיית טובי המורים בארץ. בואו להתנסות בחוויית יוגה למרגלות הנוף המרהיב של חומות העיר העתיקה ובאוויר הירושלמי. מידי שישי במהלך הקיץ (החל מחודש יוני) , נקבל את השבת בתרגולי יוגה שיתקיימו באוויר הפתוח, ברחבת הדשא של גיא בן הינום. התרגולים פתוחים לקהל, בכל הרמות, ללא תשלום.

ימי שישי שעות 15:00 ברחבת גיא בן הינום (בדשא הסמוך לסינמטק ירושלים). יש להביא אתכם מזרון אישי.

דברים נוספים שקרו החודש שהיינו שמחים לחלוק עם קהילת היוגה בארץ:

יעל אוהד קרני מהועד המנהל, פתחה עבורנו דלת לשיתוף פעולה עם הפקולטה לחינוך בסמינר הקיבוצים בתל אביב, ליצירת הסבת אקדמאים שהם מורים ליוגה. מדובר בתכנית דו שנתית (יום לימודים בשבוע כולל אימוני הוראה) לתעודת הוראה, בסמינר הקיבוצים, המתאימה למורים ליוגה בעלי תואר אקדמאי.

במידה ותיווצר קבוצה של לפחות 15 אנשים יעשה מאמץ להוסיף לתוכנית האישית, תכנים ספציפיים להוראת יוגה במערכת החינוך.

אם ישנן/ם מורות/ים ליוגה המעוניינים להירשם להסבת אקדמאים כדי ללמוד לקראת תעודת הוראה בבתי ספר או בגנים אנא שלחו מייל ל isyoga.manager@gmail.com לרוני פרידמן (מנהלת הארגון), עד 7 ביוני 2018 הודעת דוא"ל, שתכלול את המידע הבא:

• התואר אותו סיימת ( תואר ראשון או שני) והמוסד האקדמי בו למדת בישראל או בחו"ל.

• תחום ההתמחות בהוראה בו תרצי/ה להתמחות.

מכיוון וברצוננו להתחיל כבר השנה, נודה על תגובתכם במהלך השבוע הקרוב, עד 7 ביוני 2018.

קידום יוגה בחינוך – בימים אלה הוקמה תת הועדה ליוגה ומיינדפולנס במסגרות חינוך, שיצרה את הקריטריונים לקורסי המורים לילדים ומתחילה לעבוד כדי לתמוך בעשייה בפועל בתחום החינוך בארץ. אנחנו רוצות לנצל את ההזדמנות ולהודות ל: יעל אוהד קרני (מהועד המנהל), סיגל רן (מהועדה הפדגוגית) שרית למפרט שושן, תמר מרנין (יו"ר הארגון), קרן שלו (מנהלת המשרד) ורוני פרידמן (מנהלת הארגון) שמקדישות את זמנן לנושא.

הטבות החודש לחברי הארגון:

 • חברת טזמן מציעה לחברי הארגון חודש מתנה :

Tazman מאפשר ניהול מערכת שעות, ניהול חוגים ותלמידים, כרטיסיות ומנויים, הנהלת חשבונות וסליקה.
Tazman היא תוכנה לסטודיו או מורה שמנהלת בצורה פשוטה ויעילה את העבודה ומפשטת שמירת קשר עם תלמידים.Tazman המספקת אפליקציות לסמראטפונים גם ללקוחות להרשמה עצמית וגם למדריכים לסימון נוכחות ופעולות נוספות.

ברוכים הבאים – סרטון קצר שמסביר את הרעיון של התוכנה:

https://www.youtube.com/watch?

v=sxtvg6kB-80

חברי ארגון המעוניינים מוזמנים לפנות לולארי : valery@tazman.co.il

 

 • לראשונה בישראל !
  ספר יוגה קסום וחדשני לילדים+סרט אנימציה מהפנט המעביר שיעור מודרך באופן מלא.
  ערכת "מזרן הקסמים" מעניקה כלים לפיתוח איזון, שמחה והכרות עם יוגה באמצעות דמות קסומה המשתנה לחיות תוך תנועה.
  דוגמה קטנטנה מתוך הסרטון – https://www.youtube.com/watc

  h?v=ocIgn53wRDM

  לחברי הארגון ב 79 ש"ח במקום ב 100 ש"ח.לרכישה צרו קשר :

  שרון 052-2551772

  אלי 054-5422074