מידעון חודשי

ליצירת קשר:

 

שלום לכולם

אנו מסיימים את שנת הפעילות שלנו עם סדנת העשרה סופר חשובה-רענון עזרה ראשונה למורים ליוגה.

לכל מורה ליוגה מומלץ לעבור רענון בעזרה ראשונה לפחות פעם בשנתיים!

האם נדע מה לעשות עם התקף אפליפסיה של תלמיד בזמן שיעור? ומה בנוגע להתעלפות או צורך בהחייאה. כולנו עובדים עם הרבה אנשים על בסיס יומי, ע”י ביצוע פעולות בסיסיות ניתן להפוך מצבים קריטיים למצב בו נמנעת סכנת חיים.

.

דבר יו”ר הארגון- תמר מרנין:

אולי מתוך חיבור למערכת החינוך חודש יוני מסמל סוף שנה של פעילות.

כל תקופה שעוברת מכילה בתוכה כל כך הרבה נדבכים, רשמים, פעילויות, עשייה, אי עשייה הלך רוח והרשימה עוד ארוכה. אני רוצה להאיר שני דברים שנגעו בי החודש: מפגש הסיום שערכנו לכבוד מורי היוגה החדשים שסיימו קורסי מורים ושרשור של פוסטים שהועלה בפייסבוק סביב נושא אתיקה.

להיות מורה, לחנוך אנשים נוספים להוראה, להיות תלמיד שהוא אחד מתוך קבוצה – כל אלו מחייבים לנהל דיאלוג מדויק הנוגע לכל מה שקורה סביבי. אני רוצה לחלוק דברים שחודדו בי בחודש האחרון, וכמו עם עיפרון – חידוד הוא פעולה שבשגרה שלעולם אינה נגמרת.

אחד הדברים שעלינו לעשות עבור עצמנו ועבור תלמידינו הוא לחזק אותנו ואותם מבפנים. לאפשר לעוצמה הפנימית לצמוח. עוצמה של אמונה בטוב, של אפשרות לשינוי, של דיוק הסביבה בה אנו חיים. איני מדברת רק מתי לדעת לשים גבולות לאחר, אני מדברת גם על כל אותם מקרים בהם אנו עדים לעוול שנעשה ומקווים שלנו זה לא יקרה. על כל אותם מקרים שנשארנו סוערים מבפנים עם צער גדול על שלא הגבנו או היינו יותר פעילים.

לעיתים אנו מועדים – גם כאנשים וגם כמורים. היכולת לקיים דו שיח מהלב, היכולת להאיר את מה שאני רואה באופן לא מאיים ולא פוגע היא אומנות. אני מקווה שדברים שאינם נכונים שלעיתים קורים יוכלו לצוף בזמן אמת, שנלמד לבקש סליחה, שנלמד לאפשר לעצמנו להשתנות, שנלמד לפתוח את הלב ובעיקר שנלמד להיות קשובים לחוט השידרה הפנימי שהוא בעל יכולת אבחנה בהירה.

 

שמחים לבשר שזו השנה השנייה בה קיימנו כנס סיום קורסי מורים, לתלמידים שסיימו את הקורסים השנה.

תודה רבה ל: ציפי נגב, מירה ארצי פדן, חן גורביץ’, תמר מרנין, רוני פרידמן ונתן דובז’ינסקי, שחלקו מהידע שלהם עם המורים הצעירים.

ולקרן שלו היקרה, שמנהלת את משרד הארגון שלנו בשנה וחצי האחרונות בחיוך, מסירות והרבה אהבה 🙂

אנו מאחלים לכל המורים החדשים בהצלחה בדרכם! ומזכירים שאנו כאן, לעזור ולתמוך.

יום היוגה הבינלאומי מתקרב…

השנה נמשיך את הקו בו התחלנו בשנה שעברה- אתם שולחים לנו מיידע על שיעורים פתוחים ברחבי הארץ ואנו מרכזים את כל המיידע לרשימה גדולה ולאירוע פייסבוק משותף.

ברצוננו להזמין אתכם להציע לא רק שיעורים פיזיים אלא גם מפגשי שיח. חשבנו לנצל את כל השבוע 16-22 ליוני ולעשות “בתי יוגה פתוחים” ברחבי הארץ בהם המורים פותחים את ביתם למדיטציה, שיח של יוגה וכיוב. כדי להבהיר לתלמידינו שיוגה זה לא רק תנוחות.

מוזמנים לשלוח אינפורמציה אלינו ואנחנו מתחיל לרכז להעלות.

 

עוד אירוע חינמי ששווה לדעת עליו:

אירועי יוגה בגיא- זו השנה הרביעית שירושלים מלאה ביוגה!

לדף הפייסבוק של האירוע

יום היוגה הבינלאומי מתקרב…

השנה נמשיך את הקו בו התחלנו בשנה שעברה- אתם שולחים לנו מיידע על שיעורים פתוחים ברחבי הארץ ואנו מרכזים את כל המיידע לרשימה גדולה ולאירוע פייסבוק משותף.

ברצוננו להזמין אתכם להציע לא רק שיעורים פיזיים אלא גם מפגשי שיח. חשבנו לנצל את כל השבוע 16-22 ליוני ולעשות “בתי יוגה פתוחים” ברחבי הארץ בהם המורים פותחים את ביתם למדיטציה, שיח של יוגה וכיוב. כדי להבהיר לתלמידינו שיוגה זה לא רק תנוחות.

מוזמנים לשלוח אינפורמציה אלינו ואנחנו מתחיל לרכז להעלות.

 מזכירים את בקשתנו:

בחודש נובמבר (אחרי החגים הבאים) נתחיל קמפיין של יחסי ציבור, כדי לחשוף את הקהל הרחב לעשייה המדהימה שנעשית בתחום היוגה בארץ. בימים אלה אנו אוספים חומרים ל “תיק העיתונות” ונשמח לעזרתכם. נשמח אם תשלחו לנו:

מקרים של תלמידים שהבריאו בעזרת יוגה ויסכימו להתראיין על כך. (תיאור מקרה + פרטי התקשרות)

סיפורים מרגשים על יוגה במסגרות מיוחדות- הגיל השלישי / ילדים / צרכים מיוחדים וכיוב.

סיפורים על הסבה מקצועית רצינית ושינוי סגנון חיים ליוגה.

תמונות יפות ברזולוציה גבוהה עם קרדיט לצלם בהם נוכל להשתמש.

סרטוני יוגה באיכות גבוהה בהם נוכל להשתמש.

תלמידים שלכם שהם מוכרים לציבור וישמחו לספר איך היוגה תורמת לחייהם.

וגם כתבו לנו במידה ותהיו מוכנים לעזור לנו לכתוב כתבות בנושאים שונים- או חומרים שכבר יש לכם כתובים ותרצו לחלוק.

את החומרים אנא שלחו לisyoga.manager@gmail.com

הטבות לחברי הארגון:

פסטיבל ישראל ליוגה הרביעי אשר מהווה כינוס מקצועי ורציני לקהילה שלנו. בפסטיבל מתקיימות זה לצד זה מגוון שיטות ואסכולות והאירוע מתאים גם לתלמידים שלנו וגם לנו המורים שמבקשים להעמיק. לשמחתנו השנה הפסטיבל ייתן חשיפה להרצאות של מורות אשר מביאות יוגה למקומות לא שגרתיים כמו יוגה בבתי כלא ולנשים בזנות, יוגה לתשושי נפש, יוגה על הספקטרום ויוגה לגיל השלישי.

הפסטיבל מעניק הנחה מיוחדת לקוראי הניוזלטר – הנה זה פה !

 

הטבה לחברי ארגון מורי היוגה בYoga Now –

YogaNow הינה פלטפורמה אינטרנטית שמטרתה להנגיש שיעורי יוגה דרך המחשב. לכולנו ברור שאין תחליף לקשר בין מורה לתלמיד. אבל מי מכם שלא מצליח להגיע לשיעורים בצורה סדירה ו/או לסדנאות ההעשרה בארגון יוכל לקבל כך תמיכה וידע רב.באתר יש תכנית אימון שיקומית, שעוסקת בליווי אנשים המתמודדים עם מחלות, כאב או פרוצדורות רפואיות. תוכלו למצוא שם: שיעורים בשכיבה למי שמרותק למיטה, שיעורים בישיבה על כיסא ושיעורי מזרן רכים מאוד ומותאמים למצבים שיקומיים. וכן, יוגה להריון ולאחר לידה, יוגה לכאבי גב וצוואר, מדיטציות, תרגילי נשימה, יוגה למשרד ותרגולים למתקדמים. http://yoganow.co.il

כחברי אירגון מורי היוגה, אתם מקבלים מתנה חודש להתנסות. בהרשמה השתמשו בקוד קופון IRGUN30הקופון תקף לנרשמים עד ל 30.6.2019 בהרשמה למנוי חודשי או שנתי

– לאחר 30 יום יתבצע חיוב אוטומטי במידה ולא ביקשתם לבטל את המנוי ניתן לבטל את המנוי בכל עת

מחפשים קייטרינג לסדנה?אור פקטור. למד בישול בקורדון בלו עבד במסעדות וקייטרינגים.מציע את שירותיו בתור שף לאוכל צמחוני וטבעוני, עם לב רחב, וחיבה מיוחדת לאנשי היוגה והרוח. ואם תאמרו לו שאתם חברים בארגון תקבלו 10% הנחה. לפרטים נוספים: 052-5200537
עזרה בהתנהלות כלכלית נכונה- יוני דוד – יועץ לכלכלת משפחה- מלווה משפחות לעצמאות כלכלית. מתאים למי שעובד ומרוויח אבל לא מצליח להגיע למצב של רווחה וגם למי שרוצה להתכונן לקראת פנסיה. יוני מציע מפגשי ליווי על מנת לנהל ולהקטין הוצאות, לבדוק איזה כספים אנו משלמים ללא צורך ולמי, ולעשות סדר כללי בהוצאות והכנסות.הנחה משמעותית לחברי ארגון לסדרת מפגשים (3700 ש”ח במקום 4500) לפרטים: 054-647-6576