התאמת התרגול לנשים

ליצירת קשר:

כמו כן את התהליכים הפיזיולגיים וההורמונליים  שעבורם  יש להתאים אלמנטים יחודיים בתרגול המשותף לנשים וגברים. נכיר מצבים ופתולוגיות ייחודיות לנשים אליהם יש להתייחס בעת התרגול, ונלמד איך לעזור לנשים לתמוך בבריאותן גם במצבים מורכבים.

סיגל רן– בוגרת לימודי יוגה לבכירים במכון וינגייט בשיטת ויניאסה בהדרכת רחל זולברג וליאורה קסטנבאום. בוגרת לימודי ויג’נאנה שיקומית בהדרכת נגה ברקאי ואלפונס טרשל. 

מורה בכירה ליוגה נשית וליוגה לנשים בהריון ולאחר לידה בהדרכת מירה ארצי פדן. 
מורה לפילאטיס ופיטבול. מטפלת ברייקי דרגה שתיים. בוגרת תואר שני במנהל עסקים, תואר ראשון במדעי החברה. מלמדת יוגה באזור השרון, חברה בועדה הפדגוגית של ארגון מורי היוגה בישראל. מלווה את מירה ארצי פדן, מפתחת שיטת היוגה הנשית, בהוראת השיטה, בהפצתה ובשיווקה.
היוגה הנשית, פרי פיתוחה של מירה ארצי פדן, מתמקדת בבריאות האשה בדרך היוגה.

סיגל מלמדת יוגה בדגש על מרחב תנועה וזרימה אנרגטית בגוף. השיעורים מותאמים לגוף האישה במעגלי החיים המשתנים, תוך הקשבה לגוף ובמטרה להעצים את היכולות האישיות והנשיות הטמונות בכל אישה. התרגול שם דגש על דיוק ובריאות כל אישה לגופה.
“דרך היוגה גרמה לי לחוות ולהבין תהליכים פנימיים וחיצוניים בגוף ובסביבה. גילוי הכיוון הנפלא הזה בחיי גרם לי לרצות לחלוק עם אנשים נוספים את סודות היוגה בכלל, והיוגה הנשית בפרט. ללמד וללמוד כיצד לפתח את איזון הגוף, הנשימה, הגמישות והתנועה. להרגיש ולהעמיק את ההרמוניה שמביאה את הגוף והנפש לשלמות. לדעת שהשינוי הוא הדבר הקבוע בחיינו ולאהוב כל שינוי ושינוי שחל בגופנו.”

ענת פרייס- נשואה ואמא לארבעה ילדים. מורה בכירה ליוגה נשית, ויג’נאנה יוגה ועוסקת ביוגה תראפיה בהסמכת IAYT . בעלת סטודיו עצמאי ברעננה, בו מעבירה שיעורים שבועיים לנשים, נשים בהריון ואחרי לידה וכן נפגשת באופן פרטני עם אנשים המבקשים תמיכה וריפוי למצבים שונים בדרך היוגה.