סדנת העמקה ראשונה לתשע"ט- פטרישיה תילטמן 30/10 באלהיוגה, נמל תל אביב

ליצירת קשר:

בשנה הקרובה יועברו סדנאות העמקה מרתקות עם מורים נפלאים במחירים מוזלים לחברי הארגון ומונגשים לקהל הרחב:

30/10 14:00-16:30 פטרישיה תילטמן באלהיוגה, נמל תל אביב

פטרישה תילטמן שמגיעה אלינו מברלין תעביר סדנה מיוחדת למורים על שילוב היוגה בחיי היומיום בחברה המודרנית בה אנו חיים.
מחירים:
חבר ארגון- 100 ש"ח
חבר סטודיו אלהיוגה- 150 ש"ח
לקהל הרחב- 200 ש"ח

רוח ומבנה- יוגה בעולם המודרני

בסדנה זו נתמקד בשאלה מה מרכיב תרגול יוגה שהוא מלא במשמעות ורלוונטי בחברה המודרנית בה אנו חיים.
נעלה את השאלות הבאות, במטרה לתת להן מענה:

  • מה האפשרויות, המגבלות והמטרות של תרגול היוגה כיום.
  • כיצד נוכל כמורים לכבד את המסורת עתיקת הימים של היוגה בעודנו מבצעים אדפטציות הכרחיות בכדי להפוך את התרגול לרלוונטי ותומך במתרגלים.

הסדנה תכלול שילוב של תרגול ושיחה.

פטרישיה טילמן מתמסרת מזה שנים, להתפתחות וללימוד נגיש, רלוונטי, מדוייק ומובנה של תרגול יוגה מודרני. היא מלמדת מתרגלים בכל רחבי העולם למצוא צלילות בתוך המורכבות היומיומית של העולם המודרני בו אנו חיים. היא מזמינה את המתרגלים להכיר סטנדרטים גבוהים של הוראה בהם החיים והתרגול משתלבים לכדי מכלול אחד.

הסדנה פונה ומותאמת למורים ולמתרגלים ותיקים.

Spirit and Structure – Yoga in the Modern World

This workshop explores the question of what constitutes a meaningful and relevant form of yoga teaching for our modern culture.

We ask ourselves – and find answers to – these questions:

  • What are the possibilities, the limitations and the goals of a yoga practice today?
  • How can teachers honor the ancient tradition and maintain the essence of yoga, while they also wisely adapt the practice so it is relevant and of service to the yoga practitioners from all around the globe?

This workshop contains both an asana practice and lecture.

Patricia Thielemann is committed to the continuous development of an accessible, relevant, hands-on and precisely-structured modern yoga style that guides yoga practitioners to find clarity within the complexities of the modern world. She applies the highest standards of teaching, so that teachers live their lives through their practice.

This workshop is designed for yoga teachers and advanced students.

 

על פטרישה תילטמן:

המייסדת של 'ספיריט יוגה'- ברלין, גרמניה. מוסד רלוונטי, נגיש, מובנה ומדויק , בעל גישה מודרנית ליוגה. מקום המדריך את המתרגלים למציאת בהירות בתוך המורכבויות של העולם המודרני ומעוצב במיוחד לאלה החיים בסביבה אורבנית.

פטרישה הפיקה בהצלחה דיסקים וסרטונים בדי.וי.די המוקדשים לתרגול היוגה. כסופרת היא פרסמה לאחרונה את ספרה 'ספיריט יוגה – לחיות בכנות, כוח ובהירות'. ספרה בנושא הורות ויוגה עכשיו בהוצאתו לדפוס הרביעית ועתיד להתפרסם בקרוב בשפות סינית ואנגלית.
היא בעלת טור חודשי במגזין הבינלאומי 'דר טאגספיגאל' וכתביה התפרסמו ברבים מהמגזינים והעיתונים בגרמניה. בשל המוניטין שלה במצוינות הכשרת המורים של בית הספר לספיריט יוגה (200 שעות, 300 שעות ו-500 שעות), הכשרת הורים וההכשרות הנוספות שמציע בית הספר, הם בעלי ביקוש רב בגרמניה.
בנוסף לקריירה שלה היא אימא לשני בנים ויזמית מצליחה. היא מתרגלת את אשר היא מלמדת כאשר היא אומרת : 'צעדו לתוך האור שלכם!'.
ספיריט יוגה: לנשום! 
תרגול ויניאסה ומודעות תוך התמקדות חזקה בפראניאמה ומֶדִיטָצִיָה. עדין ומעוצב בקפידה – מסע יוגה שנועד ליצור מרחב בתוך הלב. 
אתר האינטרנט של "ספיריט יוגה" ברלין : www.spirityoga.de