סדנאות וכנסים של ארגון מורי היוגה

ליצירת קשר:

ארגון מורי היוגה בישראל

מארגן לאורך השנה השתלמויות וכנסים במטרה להעמיק את הידע והמומחיות של מורי היוגה בארץ. 

*חברי ארגון מורי היוגה זוכים למחירים מוזלים בסדנאות ובכנסים השונים

4 למאי- אשטאנגה ופראנהיאמה- קיה נאדרמייאר (מייסור יוגה פריז)

זהו ביקורה השני של קיה בארץ. לאחר שלימדה כאן בשנה שעברה, בכנס ארגון מורי היוגה ובסדנאות באלה יוגה ושבתה את ליבה של קהילת היוגה בארץ. אנו שמחים ומתרגשים לארח אותה שוב.
מוזמנים להיצטרף אל קיה נאדרמייאר, לתרגול המוקדש להעמקת הבנת היוגה כתרגול כולל של – גוף, נשימה ותודעה. זו הזדמנות להתנסות בתהליך של למידה עם מורה גדולה המשלבת ידע עמוק, מתוך שנים של חקירת התרגול הפיזי, הכרות עם טכניקות של נשימה, דגשים של התמיכה הפיזית המבוססת על עקרונות של יוגה, והתרגול של ישיבה שקטה.
הסדנה תתקיים באנגלית.

7.5 סדנת העשרה עם אלפונס טרשל תאי יוגה תרפי – פתולוגיות של גב תחתון

בסדנה מיוחדת בת 3 שעות, אלפונס טרשל, מורה ליוגה ומורה בכיר במגע ותנועה מזה 30 שנה ירצה, ידגים וינחה על פתולוגיות נפוצות של גב תחתון והטיפול בהם בעזרת תאי יוגה תרפי.
אלפונס יסביר אנטומית ויכיר למשתתפים כלים אבחונים שונים של בעיות אורתופדיות נפוצות בגב תחתון.  איזה אסאנות יטיבו עם המתרגלים הסובלים מבעיות גב תחתון ומאילו אסאנות כדאי להתרחק.
מה תהיינה ההנחיות של מורה היוגה למתרגלים לפי אבחון סוג כאב הגב, וההתאמות המתאימות התומכות במתרגל לאורך התרגול

26.5 טרי יוגה עם מייסדת השיטה יוגיני קליג'י

פראניאמה ומודרה מסונכרנים עם אסנה דינאמית וממושכת על מנת ליצור זרימה אדירה של פראנה. טרי יוגה נלמדת בלמעלה מ40 מדינות עם למעלה מ1300 מורים מוסמכים ו45 מרכזיי טרי יוגה וקהילות עולמיות. קליג’י מייסדת השיטה, מציגה תרגול בן חמישה חלקים: יוגה-פלאו, יוגה נידרה, פראניאמה, ד’אראנה , השזורים יחד על ידי ג’נאנא-פלאו.

בסדנה נחווה תרגול עצמתי מתוך מסורת הטרי יוגה ונזכה לתרגל עם יוגיני מדהימה שהקדישה את חייה למסורת היוגה.