18-19 למאי :סופשבוע של נאדה יוגה ושתיקה עם סוואמי יוגרטנה במנזר בעין כרם, ירושלים

ליצירת קשר:

18-19 למאי :סופשבוע של נאדה יוגה ושתיקה עם סוואמי יוגרטנה במנזר בעין כרם, ירושלים

סופשבוע של נאדה יוגה ושתיקה עם סוואמי יוגרטנה
18-19 למאי (שישי-שבת) במנזר עין כרם, ירושלים

For english please scroll down

נאדה יוגה- היוגה של הצליל- הויברציה של הצליל היא הרובד הבסיסי ביותר של המימד החומרי. מקור ההוויה שלנו. בסדנת סופשבוע במנזר נתמקד ב:
איך להשתמש בצליל כדי להגיע למקור ההוויה שלנו, צ'אנטינג של המנטרה "אום", ויברציה של שירה דרך מרכזי האנרגיה בגוף – הצ'אקרות, צ'נטינג של מנטרות אוניברסליות ממסורות יוגיות קדומות, הקשבה לשקט שנמצא מתחת לכל הצלילים, השפעתה המיטיבה של ויבריציית הקול.

התיאוריה תשתלב בתרגול במטרה לחוות את הנאדה יוגה על כל רבדיה השונים.
הסדנה תכלול גם תרגולי תנוחות, נשימה ומדיטציה לפי מסורת הסטיאננדה של ביהר סקול ליוגה, מדיטציית שקיעה בטבע לקבלת השבת, ועוד הרבה הפתעות.

רב הסדנה תתקיים בשתיקה כדי לאפשר תרגול מיינדפולנס והתבוננות פנימית.

 

למעבר לסדר היום בריטריט לחץ כאן

המחיר הוא לאדם בחדר של 2. ניתן לשדרג לחדר יחיד בתוספת 50 ₪
להרשמה מוקדמת עד ה30 באפריל: 720 לחבר ארגון / 790 למי שאינו חבר.
מה1 במאי : 820 לחבר ארגון / 890 למי שאינו חבר.
*המחיר כולל: תרגולים משישי ב10:00 בבוקר עד שבת אחה"צ המאוחר, לינה ו4 ארוחות צמחוניות.

 

להרשמה

 

סוואמי יוגרטנה התחילה את דרכה כסניאסית ב1985 בסניף בנגלי של ביהר סקול ליוגה. היא חיה בגנגה דרשן אשרם במשך 20 שנים, לומדת ומלמדת את יסודות ההבנה של סטיאננדה ביהר סקול לילדים, נשים, ותלמידים איתם חלקה תרפיה ביוגה, וגישות מתקדמות של יוגה ומדיטציה מהטנטרות. במהלך השנים היא השתתפה בניהול האשרם, עריכת הביטאון של האשרם ויצירת פרוייקטים התנדבותיים בדרום הודו.
עם 34 שנות ניסיון והתמחות בהוראת יוגה נידרה, כיום היא מנהלת את האשרם שלה, שנקר פרסד בגוקרנה,גואה. בו היא ממשיכה בפעילות קהילתית וחברתית ענפה.
לפרטים נוספים: www.shankarprasad.org.in

 

הסוואמי מעבירה גם סדנאות בכל רחבי הארץ 

וכן תלמד בפסטיבל היוגה הבינלאומי 3-5 במאי בגן שלושה – הסחנה

NAADA YOGA – The Yoga of Sound
Weekend workshop in Ein Karem, May 18-19, 2018
Naada Yoga, the yoga of sound: Sound vibration is the first creation of matter, the source of our being. This workshop will focus on:
– How to use sound to reach the essence of our being
– How to chant Om, the sound of creation (Shalom)
– Chanting universal mantras, the ancient yogic chants
– Singing through the chakras
– How to listen for the silent sound behind all sounds, the sound of the 'Anahat chakra'
– How sound vibrations affect us positively.
Theory will be combined with practice sessions, in order to experience Naada Yoga on all levels.
The workshop will also include asana, pranayama, and meditation practice according to Satyananda Bihar School of Yoga tradition, a sunset meditation in nature to receive the Shabbat, and many other wonderful surprises. Much of the weekend will be held in silence, in order to maintain mindfulness and inner focus

Swami Yogaratna was initiated into Sannyas in 1985. She served in the Bangalore branch of the Bihar School of Yoga and at Ganga Darshan Main Ashram for 20 years, learning and teaching the A-Z of Satyananda Bihar Yoga, Children, Women, Therapy and Advanced yogas and Meditations from the Tantras, and running the ashram, editing its newsletter, initiating a reforestation project and giving programs in and outside of South India. Swamiji is best known for her favourites: Yoga Nidra, Advanced Yoga Nidra and Yoga Nidra Teacher’s Training. With over 34 years of yoga experience, she now has her own small ashram, Shankar Prasad, in Gokarna, India, near Goa, with an English medium Play School and organic farm and Seva Sangha (volunteer unit). You are welcome to visit.
See www.shankarprasad.org.in and FB Shankar Prasad Yoga and Meditation.