2-4/5/19 ריטריט אשטאנגה יוגה קיה נאדרמייאר, מייסור פריז מארחת את יותם אגם בעזוז

ליצירת קשר:

For English please scroll down….
סופשבוע של אשטאנגה ופראנהיאמה
עם קיה נאדרמייאר בליווי יותם אגם
אשטאנגה יוגה ופראנהיאמה- העמקת התרגול
זהו ביקורה השני של קיה בארץ. לאחר שלימדה כאן בשנה שעברה, בכנס ארגון מורי היוגה ובסדנאות באלה יוגה ושבתה את ליבה של קהילת היוגה בארץ. אנו שמחים ומתרגשים לארח אותה שוב.
מוזמנים להצטרף אל קיה נאדרמייאר, לריטריט המוקדש להעמקת הבנת היוגה כתרגול כולל של – גוף, נשימה ותודעה. זו הזדמנות להתנסות בתהליך של למידה עם מורה גדולה המשלבת ידע עמוק, מתוך שנים של חקירת התרגול הפיזי, הכרות עם טכניקות של נשימה, דגשים של התמיכה הפיזית המבוססת על עקרונות של יוגה, והתרגול של ישיבה שקטה.
הסדנה תתקיים באנגלית.

להרשמה

שימו לב- מחיר מוזל בהרשמה מוקדמת עד ה 2/4/2019.

קיה תעביר גם סדנאות באלה יוגה, ת"א. (26,27 לאפריל)
לפרטים: http://www.ellayoga.com/workshops/?workshop=476

השיעורים שיועברו במהלך הסופ"ש":
אשטאנגה יוגה מאסטר קלאס (שעתיים וחצי)- תרגול, עקרונות, פילוסופיה ותמיכה.
ככל שהתרגול שלנו מתבסס, כך גדלה בנו ההכרות עם הרבדים העדינים והעמוקים עליהם אנו נחשפים. בסדנה זו תחלוק קיה, התנסויות, הארות ועקרונות מנחים שיעזרו לנו לפתח תרגול אשטאנגה רחב ומקיף של – גוף, נשימה ותודעה. נתרגל מרכיבי מפתח מתוך הסדרה הראשונה והשנייה של האשטאנגה, מתוך מיינדסט של התנסות, נכיר עקרונות אנרגטיים ודגשים למנחים נכונים. ניצור הבנה של התנוחות לא רק תרגול פיזי, אלא גם כצורת הוויה, מצב תודעתי.
*חמישי אחה"צ ושישי בבוקר.

ישיבה שקטה & קרייה מסורתית
נפתח את יום שישי בבוקר עם ישיבה שקטה, לאסוף את התודעה שלנו וליצור כוונה מנחה להמשך היום. בהמשך לישיבה נכיר ונתנסה בתרגולים מסורתיים של קרייה (ניקוי). אלו טכניקות ניקוי יוגיות שנוצרו על מנת לפתוח לנקות את הגוף הפיזי ואת הזרימה האנרגטית בגופנו, בכדי להכין אותנו מבחינה גופנית ומנטלית לתרגולי היוגה הפיזיים.
*שישי בבוקר המוקדם.

אשטאנגה יוגה- הסדרה הראשונה לפי הספירה המסורתית (שעתיים וחצי) + פראנה יאמה וקרייה (שעה וחצי )
בתרגול זה נאחד את הגוף, הנשימה והתודעה דרך הזרימה והיופי של הספירה המסורתית של סדרת האשטאנגה הראשונה. כשאנו ממוקדים בספירה של המאלה (המחרוזת) של תנוחות הסדרה, התרגול נהפך למדיטציה עמוקה שמאחדת את המתרגלים והמורה- ויוצרת כוונה אחת שלמה.
תהיו בין הראשונים לחוות את שיתוף הפעולה הייחודי הזה בין קיה ויותם, שישלב צלילים ותדרים להדגיש את המיימד המדיטטיבי כ"כ של תרגול הסדרה לפי הספירה המסורתית של האשטאנגה.
*שישי אחה"צ ושבת בבוקר

פראנהיאמה וקרייה- תרגול, טכניקה ופילוסופיה
ההפרדה בין הגוף והתודעה, ניתנת לריפוי, קודם כל ע"י הנשימה. לכן, פראנהיאמה נחשבת למרכיב המרכזי של תרגול ההאטה יוגה האותנטי. בתרגולים אלו נעמיק את הערכתנו לדקויות של הנשימה ולחשיבותה בתרגול ובפילוסופיה של היוגה.
מתרגלים מתחילים יותר יקבלו הנחיות להכרות עם טכניקות של קרייה ופראנהיאמה, בזמן שהמתרגלים המנוסים יותר, יחדדו וישפרו את איכויות התרגול שלהם והבנתו.
*שישי אחה"צ ושבת בבוקר המוקדם

הליכה שקטה עם יותם במדבר- בכל ערב לאחר ארוחת הערב, נצא להליכה שקטה במדבר.

קיה נאדרמייאר- מעל ל20 שנות ניסיון בהוראת אשטאנגה יוגה, המייסדת של Mysore Yoga, פריז. (http://mysoreyogaparis.com שם היא מלמדת על בסיס יומי, הכשרות של מייסור יוגה. קיה היא מורה ומתרגלת מסורה המלמדת אשטאנגה, פראנהיאמה, קרייה וטכניקות לתמיכה בתרגול. היא מלווה מורים בהתפתחותם, מעבירה הכשרות וסדנאות בכל רחבי העולם. קיה מבלה שנים רבות בתרגולי פראנהיאמה עמוקים. היא הוכשרה ללמד ישירות ע"י Shri O.P. Tiwari ממסורת Kavalyadham. מתוך רצון לאפשר צמיחה והתקדמות בקרב תלמידיה, קיה מאפשר מרחב פתוח להתנסות וחקירה אישית. אהבתה הגדולה וההתמסרות רת השנים שלה לכל החלקים השונים של התרגול (אסאנה ופראנהיאמה) מתבטאת בסגנון הוראה נגיש, מעורר מחשבה, וממלא בהשראה.
זהו ביקורה השני של קיה בארץ. לאחר שלימדה כאן בשנה שעברה, בכנס ארגון מורי היוגה ובסדנאות באלה יוגה ושבתה את ליבה של קהילת היוגה בארץ. אני שמחים ומתרגשים לארח אותה שוב.

Ashtanga Yoga and Pranayama Sadhana
DESERT RETREAT with KIA NADDERMIER
May 2-4 2019

Kia Naddermier has over 20 years of experience of Ashtanga Yoga and is the founder of Mysore Yoga Paris (http://mysoreyogaparis.com) where she upholds the daily Mysore program. She is a dedicated advanced practitioner and teaches Ashtanga Yoga, Pranayama, Kriyas and adjustment techniques. She mentors teachers, holds apprentice programs and gives trainings, workshops and retreats internationally. Kia is a devoted long-term Pranayama practitioner and certified to teach directly by Shri O.P. Tiwari according to the Kavalyadham lineage. With a genuine dedication to the growth and development of her students, Kia offers an including and inspiring space open for personal exploration. Her deep love and years of dedication to all aspects of this practice shines through in her warm, insightful and inspirational teaching.

Ashtanga Yoga & Pranayama Sadhana – deepening your practice
Join Kia Naddermier for a retreat to deepen your understanding of yoga as a practice for our entire being – body, breath and mind. Kia will share her insights and guidance as we allow space for the practice and exploration of Ashtanga Yoga, Pranayama, Kriyas (yogic purification techniques), philosophy and sitting. Integrating all aspects will take your practice to the next level of awareness, allowing its subtleties to fully unfold and blossom…
The retreat is open for all levels and is held in English.

RETREAT PROGRAM:

Ashtanga Yoga Master Class
– Practice, principles, philosophy & adjustments

Thursday afternoon and Friday morning

As our practice matures so does our appreciation for its many layers and subtleties. Kia will share experiences, insights and principles for developing a deeper understanding of Ashtanga Yoga as a practice for our entire being – body, breath and mind. We will journey through key elements of the Primary- & Intermediate Series with an explorative mindset, looking at common energetic principles, actions & alignment details. Creating an understanding for Asana not only as a practice but as an Anusthan, a way of being, a state of mind.

Sitting & Classical Kriyas

Friday early morning

We will open our Friday morning with a silent sitting to collect our mind and set an intention for the day. Our sitting practice is followed by an introduction to some of the classical Kriyas. These are yogic purification techniques designed to clear and open our physical and energetic channels to prepare our body and mind for yoga practices.

Ashtanga Yoga – Traditionally Sanskrit Counted Primary Series to Sound Scapes by Yotam Agam

Saturday morning

In this class we come together as One in body, breath and mind through the beauty and flow of a traditionally Sanskrit counted Primary Series. When we focus on counting the mala of the postures, the practice becomes the object of meditation for the student and the teacher – creating one single intention. You will be among the first to experience this innovative collaboration between Kia & Yotam, using sound and frequencies to enhance this meditative quality of the counted method of Ashtanga Yoga.

Pranayama & Kriyas – practice, techniques and philosophy.

Friday afternoon & Saturday early morning

The division between the body and mind is first healed with the breath. Hence Pranayama is considered the central aspect of any authentic Hatha yoga practice. In this session we will deepen our appreciation of the subtleties of breath and its significance in yogic practices and philosophy. New students will be introduced to traditional teachings of Pranayama & Kriyas, whilst those with more experience will refine and deepen their practice and understanding.

Silent Walk into the Desert with Yotam

Thursday and Friday after dinner…