22.4.20 סדנת yogact עם שירה נהלוני גליקסברג 12:00-15:00 אבן גבירול 108, תל אביב

ליצירת קשר:

אימון YOGACT  

עם שירה נהלוני 

רבות דובר על השילוב של יוגה ופסיכולוגיה. ודרכים אינספור ליצור חיבור כזה. 

יוגה עוסקת ביצירת מערכת יחסים עם גופנו, טיפוח החוזק והגמישות, הן במובן הגופני והן במובן המנטאלי, דרך תשומת הלב וריתוק התודעה. -ACT (Acceptance & Commitment Therapy), היא גישה פסיכולוגית התנהגותית מבוססת מיינדפולנס, ששמה לה למטרה לטפח גמישות פסיכולוגית. גישה כזו מתכתבת היטב עם עקרונות היוגה. 

מתוך הניסיון שלי בעבודה עם מתמודדים עם מחלות קשות, לא פעם עולות שאלות מהותיות הדורשות חקירה פנימית, אימון היוגה המותאם, מספק את הקרקע לחקירה תנועתית. אימון ה ACT מספק את הקרקע לחקירה של הערכים החשובים ועל כן מטפח בחירה מודעת בפעולות המקרבות את המתאמן לדברים שחשובים לו, כך שחייו, כפי שהם, בכל מצב, עשויים להיות מלאי משמעות. 

אימון יוגה בגישת ACT יכלול הנחיות מילוליות, המעודדות חקירה ופעולה מתוך בחירה מודעת. אני מוצאת שהחיבור הזה חיוני עבור המעוניינים לטפח מערכת יחסים מיטיבה עם גופם. 

כמתאמנת בשתי הגישות, נוספו לאימון היוגי שלי אלמנטים רבים מעולם ה ACT, בסדנא נתנסה יחד באימון יוגה המשלב אלמנטים מגישה זו, ונשתמש בכלים שיעזרו לנו להפנות תשומת לב לכוונות שלנו בתרגול כך יבטאו ערכים שחשובים לנו. 

תרגול תשומת לב לכוונה בתרגול (SANKALPA) מעודד תשומת לב כזו גם לפעולות שאנו בוחרים בחיים . 

 

שירה נהלוני גליקסברג

מורה בכירה ליוגה וליוגה שיקומית.
מלמדת יוגה משנת 2006. כיום מנהלת קורס הכשרת מורים להתאמת אימון למתמודדים עם סרטן במכללת וינגייט ומלמדת מגוון שיעורים בסטודיו נווה שאנן לויג’נאנה יוגה בירושלים ובצור הדסה.בוגרת קורס מורים בכירים תלת שנתי ליוגה ויג’נאנה במכון וינגייט בהוראת נגה ברקאי, בוגרת קורס ליוגה שיקומית במכון וינגייט בהוראת נגה ברקאי ואלפונס טרשל
בוגרת החוג לגאוגרפיה באוניברסיטה העברית בירושלים

הסדנא תתקיים ב 22.4.2020 בין השעות 12:00-15:00 בסטודיו נעים אבן גבירול 108 תל אביב. 

מחירים:

לחברי ארגון מורי היוגה 100 ₪ 

למנויי סטודיו נעים  150 ₪ 

לקהל הרחב 180 ₪ 

 

להרשמה