7/5/19 13:30-16:30 סדנת העשרה עם אלפונס טרשל תאי יוגה תרפי – פתולוגיות של גב תחתון

ליצירת קשר:

סדנה מעשית : תאי יוגה תרפי – פתולוגיות נפוצות של גב תחתון והטיפול בהם
למעלה מ-75% מהאנשים יחוו מתי שהוא במהלך חייהם אירוע של כאב גב תחתון. בכל רגע נתון אומרים ש-15% מהאוכלוסייה סובלים מכך. אנחנו כמורים ומדריכי יוגה פוגשים במתרגלי יוגה הסובלים מבעיות גב שונות וירידה בתפקוד ונרצה לסייע להם דרך תרגילי יוגה מותאמים לסייע להם בתרגול נכון, ולהזהר ממה שלא נכון, ובכך לשפר את איכות חייהם.
לפיכך, נרצה להבחין בין בעיות הגב השונות ובעיקר נתמקד בבעיות גב תחתון כי לא כל כאבי הגב באים ממקור אחד. נרצה להבין את הסימפטומים המיוחדים לסוגיהם השונים וכיצד יכולים להתפתח.
בסדנה מיוחדת בת 3 שעות, מטעם ארגון מורי היוגה, אלפונס טרשל, מורה ליוגה ומורה בכיר במגע ותנועה מזה 30 שנה הוא ירצה, ידגים וינחה על פתולוגיות נפוצות של גב תחתון והטיפול בהם בעזרת תאי יוגה תרפי.
תאי יוגה תרפי, זו שיטה שפיתח אלפונס שמשלבת גם יוגה שיקומית, הבנה אורתופדית ואבחונים אורתופדיים וטיפול במגע שלרוב ניכר מהתאי-מסאז' אבל לא רק ?
אלפונס יסביר אנטומית ויכיר למשתתפים כלים אבחונים שונים של בעיות אורתופדיות נפוצות בגב תחתון.
אינדיקציות וקונטרה -אינדיקציות בתרגול היוגה : איזה אסאנות יטיבו עם המתרגלים הסובלים מבעיות גב תחתון ומאילו אסאנות כדאי להתרחק.
מה תהיינה ההנחיות של מורה היוגה למתרגלים לפי אבחון סוג כאב הגב, וההתאמות המתאימות התומכות במתרגל לאורך התרגול

לאלפונס טרשל מעל 30 שנה ניסיון בתחום טיפולי מגע ותנועה, מדריך בכיר בטיפולי מגע שונים ומגוונים ברחבי הארץ. בעלים ומרצה ראשי במרכז לשיקום אורתופדי ורפואה משלימה בכפר-סבא. יליד צרפת, חי כשליש מחייו במזרח הרחוק, חלק מתקופה זו שהה במנזר בודהיסטי. אלפונס למד ורכש ניסיון וידע באומניות לחימה ויוגה – מהמסטרים הגדולים ותחת הדרכתם האישית. אלפונס הוא המתרגם והעורך של ספר "אנטומיה של התנועה" ומחברם של הספרים "תאי יוגה תרפי" וכן "נקודות טריגר מעשי".

מחירים:

חבר ארגון 100 ש"ח / מנוי סטודיו נעים 150 ש"ח / קהל רחב 180 ש"ח

להרשמה