Archive

ליצירת קשר:

שמי בר מורסיאנו, אני גרה במושב קטן בעמק חפר ומלמדת במרפסת ביתי, כך אני זוכה להעניק לתלמידי סטודיו מקצועי בטבע,

אני אוהבת לראות את תלמידי אחרי שיעור היוגה כשכל גופם פתוח ונפשם רגועה, אני אוהבת לראות את הדרך שהם עוברים במהלך השיעור והתקופה.

בואו להתנסות איתי, לחקור ולהתמסר לגופכם ונשימתכם, בואו להתחבר לעצמכם!

גילוי נאות, לא תמיד הייתי שלווה ומחובר ודרך היוגה עברתי את מסע חיי שאף מטפל לא יכל להעביר אותי, התחברתי לעצמי ותרתי משמע נהייתי חברה של עצמי, בעזרך היוגה למדתי להכיר צדדים שונים בי, לנשום אליהם ולהאריך ולהעמיק בהם, אני בעצמי עברתי מסע גופני- מנטלי שכלל השלה של 35 קילו ובאופן המנטלי השלתי מעצמי עול עבר, השתנתי בכל תחומי החיים, הורדתי הילוך בחיים ובחרתי מקצוע שאני אוהבת, כמורה ליוגה אני מרגישה שאני מממשת את יעודי בעולם, עזרו לי ולחברי המורים למשיך את שושלת ארוכת השנים הזאת,

בנוסף מי שרוצה לקרוא את הכתבה עלי באתר הודו על איך התאהבתי ביוגה והתחלתי להדריך מוזמן להיכנס לכתבה הבאה:

 

כל האור שמרגישים מהתמונה הזו הוא לא במקרה. בר מורסיאנו, פגשה ומיד התאהבה ביוגה, שהובילה אותה באופן הכי טבעי וזורם להיות…

פורסם על ידי ‏‎hodu.co.il‎‏ ב- יום שישי, 3 ביולי 2020

 

אום שאנטי,

שלכם בר

 

שמי יהודה.

אני מורה יוגה בן 50. לאחרונה סיימתי קורס של 250 שעות מודרך על ידי ציפי נגב, יוגה אינטגרטיבית.

אני מתמחה ביוגה משקמת. אני מלמד דרך זום (Zoom). אני מעביר שיעורים פרטיים ומדיטציות קבוצתיות. תכתבו לי בוואטסאפ או שלחו לי מייל כדי להצטרף לשיעורי מדיטציה בחינם (0528051581 או yehudah.shilo@gmail.com).

היו לי אתגרים משלי שנגרמו כתוצאה מהתנוונות הסחוס בעצם הירך ובשקע. זה גרם לכאבים מתישים ואובדן נוסף של ניידות בהליכה. יוגה עזרה לי למצוא דרך לפתור משבר בחיי. חוויה זו עוזרת לי כאשר אני מלמד את התלמידים שלי שגם הם עוברים אתגרים עם חלקים בגופם הדורשים שיקום.

My name is Yehudah.

I am a 50-year old Yoga instructor. I have recently qualified as a Yoga teacher under the instruction of my teacher Tzipi Negev. I have completed 250 hours of learning.

The field of Yoga that I have chosen to specialize in is restorative Yoga. I teach on Zoom. I give private classes as well as group meditations. Whatsapp or e-mail me to join free meditation classes (0528051581 or yehudah.shilo@gmail.com).

I have had my own challenges caused by the degeneration of the cartlidge in my hip bone and socket. It caused debilitating pain and further loss of mobility to walk. Yoga helped me find a way to solve a crisis in my life. This experience helps me when teaching my students who are also going through challenges with parts of their body that require rehabilitation.

שמי שובל עוז, בת 25, מת״א

לפני מספר שנים נפלה בחלקי הזכות להכיר את עולם היוגה. הוקסמתי.

בעייני, היוגה היא קודם כל אהבה עצמית, הענקה של אהבה עצומה ממני אליי.
מבחינתי היוגה זו דרך חיים לחיים שלווים יותר, מלאים יותר ובעלי משמעות ולמידה אין סופית.

את הכשרתי כמורה השלמתי בקורס מורים ליוגה מטעם סטודיו נעים (200 שע׳) בהדרכת אדם הראל ומוכר על ידי הארגון האירופאי Yoga Alliance.

אתם מוזמנים לבוא לתרגל איתי תרגולי יוגה אישיים או בקבוצות קטנות בקשב, באהבה ובהרבה תשומת לב לגוף ולמצב הרגשי בו אתם נמצאים.

קישור לעמוד האינסטגרם שלי https://www.instagram.com/shubi_yoga/

נמסטה!

שובל