Archive

ליצירת קשר:
התחלתי להעמיק ולהתמכר ליוגה ב2006. בתקופת עבודתי כארכיטקטית במשרד. חיפשתי משהו שישחרר ויפיג את המתחים ויניע את הגוף אחרי שעות ארוכות של ישיבה במשרד. התחלתי את דרכי אצל ענת צחור איינגאר יוגה, ומשם עברתי ללמוד אצל אייל צ’חנובסקי אשטנגה יוגה.
בהתחלה הייתי כמו קרש, לא הצלחתי לישר את הגב בישיבה. שלא לדבר על להתארך קדימה או להיכנס לתנוחת כלב מביט למטה . אבל אהבתי את היוגה ואת התחושה שהיא נתנה לי , את תחושת הקלילות וריחוף אחרי שיעור, את השקט הנפשי.
לפני כשמונה שנים ,כמעט, החלטתי לעשות צעד דרמטי ולהגשים חלום: להעמיק בעולם היוגה ולהפוך למורה ליוגה. צעד דרמטי כי היה לי ביד מקום עבודה ומקצוע שלמדתי רבות והשקעתי הרבה אנרגיה ושנים להגיע אליו, ארכיטקטורה. הרצון לשינוי חילחל אט אט.לאורך שנים של תרגול מתמיד ושני הריונות על הדרך. אחד מילדי הוא ילד עם צרכים מיוחדים, דבר אשר גרם לי להבין עד כמה יוגה היא כלי נהדר לילדים עם צרכים מיוחדים להתחבר לגופם ונפשם.
קורס המורים עשיתי אצל יעל זיו האטה ראג’ה יוגה. אותה אני מלווה 6 שנים כאסיסטנטית בקורס מורים.
עברתי הכשרה יוגה לילדים עם צרכים מיוחדים בשיטת סוניה סומאר.
ועברתי הכשרה לסדנאות בייבי יוגה בהנחיית נתי שטיינר.
באיטיות ובצעדים שקולים עזבתי עבודה מסודרת כאדריכלית וצעדתי אל הגשמת חלום. העמקה והוראת יוגה. מי אמר שאי אפשר להגשים חלום. עזבתי את מקצוע הארכיטקטורה והפניתי את כל עולמי לעיסוק ותרגול יוגה.
בהוראה אני משלבת שיטות שונות מקפידה על דיוק והעמדה נכונה של הגוף. בתרגול אני משלבת את העולם הפילוסופי הרחב העומד מאחורי היוגה. אני מתאימה את השיעור בהתאם ליכולת התלמידים.
אני מאמינה שיוגה היא לכולם ויכולה לרפא לא רק מכאובים בגוף מישיבה ממושכת היא גם יכולה לרפא את הנפש.
אני מורה בכירה להאטה ראג’ה יוגה, מלמדת כ 8 שנים אוכלוסיות מגוונות, כולל ילדים וגיל שלישי. בנוסף מלמדת יוגה ילדים עם צרכים מיוחדים התמחות בילדים על הרצף האוטיסטי. מקיימת שיעורים פרטיים. מקיימת סדנאות ייחודיות של שילוב יוגה וצלילים מרפאים.
אז אם אתם מרגישים שאתם צריכים להניע את הגוף , לשחרר את הלחצים השונים או כאבים שונים יוגה היא הדרך בשבילכם.

מתרגלת יוגה מאז 2007. בוגרת קורס מורים ליוגה בשיטת האטה ראג’ה יוגה של יעל זיו באוניברסיטת תל אביב.
מלמדת יוגה עם תשומת לב לתרגול תוך כדי נשימה נכונה, תנועה זורמת ומודעות עמוקה. הקפדה על עבודה מדויקת ועל ביצוע נכון של התנוחות מתוך עקרונות המאפשרים לתרגל באי-מאמץ, ביציבות ובנינוחות. חיבור בין התנועה לנשימה, בין עצמה לרוך ובין הפילוסופיה היוגית לעשייה בפועל.

יוגה אחד על אחד –  שיעורי יוגה פרטיים עד הבית

אימון אינטימי ומותאם אישית ליכולות לרצונות ולצרכים של המתאמן

 האימון כולל : אסנות (תנוחות יוגיות) המחזקות, מגמישות, משפרות את התפקוד של כל מערכות הגוף ומשחררות ממכאובים, תרגולי נשימה ומדיטציה התורמים להשקטת התודעה יצירת תחושת רווחה, נועם ושלווה.

למי מתאים:

לתלמידים מתחילים (בכל גיל) המעוניינים בתשומת לב אישית, במרחב לשאלות, קבלת תיקונים והדגשים שקשה לקבל במסגרת שיעור קבוצתי.

לתלמידים מתקדמים שרוצים להעמיק את התרגול.

 *ניתן גם לארגן קבוצה קטנה  שרוצה לתרגל יחד באחד הבתים.

כיף שבאתם, אתם מוזמנים להיכנס…

נעים מאוד, דינה למפרט, שמחה לארח אתכם בעמוד שלי.
אתם מוזמנים לשבת וליהנות מרגע של שקט,
כי קאיוט יוגה מתורגלת ברובה בישיבה ובשכיבה, ומאפשרת הרבה רגעים של שקט, חופש תנועה וחופש תודעה.
אחד הדברים המיוחדים בה, הוא היותה שיטה שצמחה בזמננו ולכן מותאמת לאורח החיים המערבי.
לי היה הכבוד ללמוד את השיטה בחו”ל ישירות ממייסדה, פראנסיסקו קאיוט מברזיל ולהביא את הבשורה לישראל.
הבסיס והידע העמוק שלי על היוגה הם פרי אימון רב שנים בויג’ננה יוגה ולמידה עם המורים היקרים: נוגה ברקאי, ענת רון כוכבי ומישל סינגר.
בשנים האחרונות בחרתי להתמקד בקאיוט יוגה בגלל השילוב המיוחד בין האימון הפיזי למדיטטיבי, שיוצר הזדמנות לשינוי אמתי.
מהי Kaiut Yoga?
שיטה פשוטה, חכמה וטבעית לגוף, המלמדת אותנו להתמסר ולהרפות, תוך כדי עבודה עמוקה על שחרור המפרקים.
שיטת קאיוט מאפשרת להחזיר לגוף את יכולת התנועה הטבעית באמצעות אימון עקבי בהתאמה אישית והדרכה צמודה.
הדרך שלי
בחרתי בהוראת יוגה כדרך חיים, אחרי 15 שנים של תרגול ולמידה במגוון שיטות בארץ ובחו”ל, מתוך אמונה שלמה שיוגה צריכה להיות נגישה לכולם.
ואכן, שיטת קאיוט מאפשרת לי ליישם את האמונה הזו.
קאיוט יוגה עשתה עבורי פלאים בהתמודדות עם מחלה אוטואימונית שפוגעת במערכת העצבים, והיום יכולת התנועה שלי טובה בהרבה ממה שהייתה לפני עשרים שנה וכך גם איכות החיים. אז למה שלא אעזור לאחרים וגם אהנה מהדרך…?
זה מתחיל בקטן ומתעצם כל הזמן – אתם מוזמנים לנסות:)

יוגה לא עוסקת רק בלארגן את הגוף בתנוחה אידיאלית ויפה. היא לא מיועדת רק לחזקים או לגמישים או לרגועים. היוגה מזמינה את כולנו לנגיעה רכה ברבדים המעודנים של היותנו. היא עוסקת בגוף וברגש, בנשימה ובתבונה, ובעונג.

אני הדס. אני אשה, אמא, בת זוג, בת, חברה, תלמידה, ובקונטקסט שלנו כאן אני גם מורה ומלווה. אני מורה מוסמכת ליוגה, ועיקר העשייה שלי הוא בליווי תנועתי ורגשי בדרך היוגה לנשים בשדה הלידה (הריון, אחרי לידה ואמהות).

ליווי הריון בדרך היוגה משלב מספר גישות שמטרתן לתת מענה גופני ורגשי לנשים בתקופת ההריון ואחרי הלידה. הליווי מושתת על העקרונות הפילוסופיים והגופניים של מסורת היוגה, בשילוב עם עקרונות הלקוחים מיוגה תרפיה בגישת Body Mind Centering ותרפייה מוכוונת לידה בגישת B.O.T.

אני מלמדת שיעורים קבוצתיים ופרטיים, מלווה נשים בתהליכי חיים בשדה הלידה (מפגשי הכנה ללידה, עיבוד חווית לידה), מכשירה מורות יוגה לנשים בהריון ואחרי לידה, מעבירה סדנאות לנשים, והשתלמויות לנשות מקצוע ולמורים ליוגה.

מאמינה כי היוגה תומכת ביצירת מרחב קשוב, מחזק ומאזן, ויכולה להמשיך וללוות הרבה מעבר לגבולות המזרון, אם רק נאפשר זאת.

אני מאמינה בכוחו המרפא של תנועה. כשאנו מניעות/מניעים את גופינו אנחנו משפיעות בצורה חיובית על כל הוויתינו. יוגה היא תורת תנועה של קשב. קשב לגוף, למחשבות, לרגשות ולמקום בו אנחנו נמצאות/ים ברגע זה. איך הנשימה שלי? מהי התחושה בכפות רגלי במפגש שלהן עם המזרן? איך אני מרגיש/ה היום? דרך התרגול אנחנו פוגשות/ים את ההווה. התרגול מנכיח את הגוף ומביא אותנו ל ‘כאן ועכשיו’. התרגול מאפשר לנו להוריד קצב, להתכנס לרגע עם עצמינו, ולייחד זמן ביום פשוט להיות.

 

נעים להכיר, שמי דינה.

אני מורה ליוגה בשיטת ויניאסה. אנו נתרגל נשימה, חיזוק גמישות, שיווי משקל, וקשב.

מחכה לשמוע מכם,

דינה

*****

I believe in the healing power of movement.
When we move our bodies, we positively affect our whole being.
When we practice yoga, we are practicing presence. Presence in our body, thoughts and feelings. How is my breathing? How does the mat feel beneath my feet? Is my attention on what I’m doing now, or elsewhere? Through the practice we meet the present moment.
Practicing yoga allows us to slow down, to take a moment with ourselves and devote time to simply be.

Hi,
My name is Deena.
I’m a Vinyasa Yoga teacher.
I’ve studies with leading yoga teachers from different ‘schools’ of yoga, including Vinyasa yoga and Shadow yoga.
During the coming classes, we will touch upon various elements including breath, strength, flexibility, balance and being present in the moment.
Looking forward to hearing from you,
Deena

נולום ארווס סאפיאן – פוסיליס קוויס, אקווזמן סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה – לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

נולום ארווס סאפיאן – פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה – לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.