האטה יוגה שחף אשל זמיר- התנועה לשינוי התודעה

ליצירת קשר:
האטה יוגה שחף אשל זמיר- התנועה לשינוי התודעה
סוג:
מורים ליוגה
רמת הסמכה:
מורה מוסמך/מוסמכת
מלמד/ת יוגה משנת:
2014
תחומי התמחות:
איזורי שירות:
  • חולון - בת ים
  • תל-אביב
מורה בכירה להאטה ראג’ה יוגה. מתרגלת החל משנת 2005. מורה ליוגה לילדים עם צרכים מיוחדים סדנאות בייבי יוגה סדנאות יוגה וצליל

טרם הוגדרו שיעורים למורה\מרכז זה

התחלתי להעמיק ולהתמכר ליוגה ב2006. בתקופת עבודתי כארכיטקטית במשרד. חיפשתי משהו שישחרר ויפיג את המתחים ויניע את הגוף אחרי שעות ארוכות של ישיבה במשרד. התחלתי את דרכי אצל ענת צחור איינגאר יוגה, ומשם עברתי ללמוד אצל אייל צ'חנובסקי אשטנגה יוגה.
בהתחלה הייתי כמו קרש, לא הצלחתי לישר את הגב בישיבה. שלא לדבר על להתארך קדימה או להיכנס לתנוחת כלב מביט למטה . אבל אהבתי את היוגה ואת התחושה שהיא נתנה לי , את תחושת הקלילות וריחוף אחרי שיעור, את השקט הנפשי.
לפני כשמונה שנים ,כמעט, החלטתי לעשות צעד דרמטי ולהגשים חלום: להעמיק בעולם היוגה ולהפוך למורה ליוגה. צעד דרמטי כי היה לי ביד מקום עבודה ומקצוע שלמדתי רבות והשקעתי הרבה אנרגיה ושנים להגיע אליו, ארכיטקטורה. הרצון לשינוי חילחל אט אט.לאורך שנים של תרגול מתמיד ושני הריונות על הדרך. אחד מילדי הוא ילד עם צרכים מיוחדים, דבר אשר גרם לי להבין עד כמה יוגה היא כלי נהדר לילדים עם צרכים מיוחדים להתחבר לגופם ונפשם.
קורס המורים עשיתי אצל יעל זיו האטה ראג'ה יוגה. אותה אני מלווה 6 שנים כאסיסטנטית בקורס מורים.
עברתי הכשרה יוגה לילדים עם צרכים מיוחדים בשיטת סוניה סומאר.
ועברתי הכשרה לסדנאות בייבי יוגה בהנחיית נתי שטיינר.
באיטיות ובצעדים שקולים עזבתי עבודה מסודרת כאדריכלית וצעדתי אל הגשמת חלום. העמקה והוראת יוגה. מי אמר שאי אפשר להגשים חלום. עזבתי את מקצוע הארכיטקטורה והפניתי את כל עולמי לעיסוק ותרגול יוגה.
בהוראה אני משלבת שיטות שונות מקפידה על דיוק והעמדה נכונה של הגוף. בתרגול אני משלבת את העולם הפילוסופי הרחב העומד מאחורי היוגה. אני מתאימה את השיעור בהתאם ליכולת התלמידים.
אני מאמינה שיוגה היא לכולם ויכולה לרפא לא רק מכאובים בגוף מישיבה ממושכת היא גם יכולה לרפא את הנפש.
אני מורה בכירה להאטה ראג'ה יוגה, מלמדת כ 8 שנים אוכלוסיות מגוונות, כולל ילדים וגיל שלישי. בנוסף מלמדת יוגה ילדים עם צרכים מיוחדים התמחות בילדים על הרצף האוטיסטי. מקיימת שיעורים פרטיים. מקיימת סדנאות ייחודיות של שילוב יוגה וצלילים מרפאים.
אז אם אתם מרגישים שאתם צריכים להניע את הגוף , לשחרר את הלחצים השונים או כאבים שונים יוגה היא הדרך בשבילכם.