Archive

ליצירת קשר:

המשך…

סאט פוראן (גלי ליבנה) היא מורה לקונדליני יוגה, אסטרולוגית ומוסיקאית. היא מלמדת קונדליני יוגה בקורסי מורים עם בתי הספר קארם קריה באירופה ועלי קונדליני בישראל.  סאט פוראן היא מורה מוסמכת לקונדליני יוגה רמה 1 + 2 ע”י הארגון העולמי של קונדליני יוגה KRI. בנוסף היא חלק מהוועד המנהל של עמותת קונדליני יוגה ישראל. סאט פוראן למדה יוגה תראפיה עם שאנטי שאנטי קהלסה ומייקל גילברט. היא עוסקת במוסיקה שנים רבות, וכיום מתעמקת בלימוד השאבאד גורו, ומנחה ערבי קירטאן – שירה מקודשת מסורתית עם נגיעות מערביות. בשנת 2016 הוציאה אלבום מנטרות לתרגול והקשבה מדיטטיבית HEARTBEAT.

סאט פוראן היא גם אסטרולוגית, מלמדת אסטרולוגיה בגישה של התפתחות המודעות, מרצה בכנסי אסטרולוגיה בארה”ב, מקסיקו וישראל ותומכת ומלווה בייעוץ אישי דרך המפה האסטרולוגית, להבנה רחבה ועמוקה יותר של המסע האינדיבידואלי. כמו כן היא מנחה תהליכים משולבים אסטרולוגיה והתאמת תרגול יוגי אישי לפי המפה האסטרולוגית של האדם על מנת לאפשר למפגש עם העצמי להיות זורם ומדויק יותר.

היא רואה את הקשר הישיר בין היוגה, האסטרולוגיה והמוסיקה ככלים משלימים להרחבת התודעה וכחלק מהמסע הרוחני שלה.

ימי ד’ בשעה 20:00 מיוגה בכפר סבא

ימי א’ בשעה 20:00 קאנטרי נווה שרת תל אביב
שיעורים פרטיים ומפגשי קונדליני יוגה תרפיה

מהי יוגה וכיצד היא תומכת באירועי החיים
כתבה זהבה לוי רייך 

יוגה היא הלך רוח, היא נוכחת בחיים גם מחוץ למזרן ולתרגול.
היא נשענת על מסורת עתיקת יומין שהתפתחה בהודו ואפשרה חקירה של הגוף הנפש ותודעה
היא מגיעה מתוך פילופוסיה מעשית שעד לשנות ה50 המאוחרת של המאה העשרים רק גברים יכלו ל”געת בה. התרגול הגופני של ה”אסאנות” (תנוחות מנחי גוף כ 84,000 וריאציות שונות)
מאפשרות טרנספורמציה של המיינד. הגוף הוא שער לתודעה שהיא מעבר לאני הפרטי היא מחברת אותך למשהו אוניברסלי קיומי .היוגה משלבת בתוכה תשומת לב לנשימה לגוף לעולמו הרגשי של האדם ויכולה לתמוך בתהליכי שינוי מבפנים החוצה. היוגה כיום נמצאת בכל מקום
בקהילה ,מוסדות חינוך , מרכזיים בריאותיים, בתי כלא .היא תומכת בילדים נשים גיל השלישי גברים והיא בעיקר מאופיינת בהקשבה עמוקה למה שהאדם וגופו זקוקים לו.

שמי זהבה אני מורה ליוגה את הכשרתי עברתי אצל מורה דרך משמעותית בבית הספר ליוגה אינטגרטיבית של ציפי נגב . אני מתרגלת במסורות היוגה השונות .
אל היוגה הגעתי מהמסע שלי מכאבי גוף ונפש אל עבר אפשרויות של החלמה וריפוי. אני מלמדת נשים וילדים .
היוגה היא לכולם וכל אחד ואחת יכולים כל שלב בחיים להתחיל ולתרגל בבית ובקבוצות ובמקום העבודה.

בשיעור יוגה אנחנו מתחילים בישיבה שקטה של מדיטציה ותשומת לב למה שנוכח ברגע הזה . ממשיכים בחימום הגוף ואברי הגוף מעוררים את זרימת הדם ותנועה של המפרקים . מכאן מתחיל תרגול של ויניאסות שזו סדרה של מספר אסאנות תנוחות מחזוריות כגון ברכת השמש המסורתית הלוחם ועוד… התנוחות מתבצעות בישיבה עמידה שכיבה פיתולים ותנוחות הפוכות. ניתן להעזר בעזרים תומכים שיאפשרו לחוות התנוחה במלואה (רצועה בלוק קיר ועוד). הכל מותאם לקצב ולמצב המתרגל. כל שיעור יסתיים בשאבאסנה שזו מנוחה מוחלטת שם הסינפסות במוח מאפשרות עיבוד והטמעה של כל שיעור היוגה במערכות הגוף
ניתן לפנות אלי לייעוץ ולהגיע לשיעורים בהנחייתי
ימי ראשון ב 20:00 | ימי ראשון יוגה לילדים ב 16:30 | ימי שלישי ב 8:00 | 
השיעורים מתקיימים ברופין 36 , שכונת ראשונים כפר סבא

Gzehava2@gmail.com 050-2600123

יוגה לא עוסקת רק בלארגן את הגוף בתנוחה אידיאלית ויפה. היא לא מיועדת רק לחזקים או לגמישים או לרגועים. היוגה מזמינה את כולנו לנגיעה רכה ברבדים המעודנים של היותנו. היא עוסקת בגוף וברגש, בנשימה ובתבונה, ובעונג.

אני הדס. אני אשה, אמא, בת זוג, בת, חברה, תלמידה, ובקונטקסט שלנו כאן אני גם מורה ומלווה. אני מורה מוסמכת ליוגה, ועיקר העשייה שלי הוא בליווי תנועתי ורגשי בדרך היוגה לנשים בשדה הלידה (הריון, אחרי לידה ואמהות).

ליווי הריון בדרך היוגה משלב מספר גישות שמטרתן לתת מענה גופני ורגשי לנשים בתקופת ההריון ואחרי הלידה. הליווי מושתת על העקרונות הפילוסופיים והגופניים של מסורת היוגה, בשילוב עם עקרונות הלקוחים מיוגה תרפיה בגישת Body Mind Centering ותרפייה מוכוונת לידה בגישת B.O.T.

אני מלמדת שיעורים קבוצתיים ופרטיים, מלווה נשים בתהליכי חיים בשדה הלידה (מפגשי הכנה ללידה, עיבוד חווית לידה), מכשירה מורות יוגה לנשים בהריון ואחרי לידה, מעבירה סדנאות לנשים, והשתלמויות לנשות מקצוע ולמורים ליוגה.

מאמינה כי היוגה תומכת ביצירת מרחב קשוב, מחזק ומאזן, ויכולה להמשיך וללוות הרבה מעבר לגבולות המזרון, אם רק נאפשר זאת.