Archive

ליצירת קשר:

שמי חנה , אני בעלת שנות רב של לימוד עצמי ביוגה ומדיטציה. מדריכת פילאטיס מזרן מוסמכת בסטודיו אינמושן בחיפה. למדתי רפרטואר קלאסי , פטולוגיות וקונטראינדיקציות אצל פיזיוטרפיסטיות המקצועיות .
משנת 2018 עד תחילת 2020 גרתי בהודו בעיר הבירה של יוגה רישיקש, איפה שסיימתי קורסים להכשרת המורים 200 שעות בVidya yoga ו300 שעות בYoga vedanta. במהלך השנה לימדתי תיירים ישראלים ובנוסף התנדבתי בכיתת יוגה להודים מקומיים. במקביל המשכתי בלימודים יומיומיים אצל המורים ההודים הכי טובים ברישיקש.
כעת ממשיכה ללמוד, להשתתף בסדנאות ושיעורים.
054-7247667
חנה

Vinyasa Yoga Teacher in Haifa, teaching a spiritual and holistic flow in English.

Available for group or private lessons, strong emphasis on listening to your own body, playfulness, trying new things and feeling comfortable in your own skin.

Yoga makes anything possible.

קאלה יוגה מעניקה עוצמה. בגוף, בלב ובמיינד. כשיש עוצמה מדויקת, עקבית ואמיתית מגיע השקט. השקט המיוחל של ההרמוניה והשלווה.
קאלה יוגה היא שיטה של תרגול עוצמתי שמחבר יחד הכל. הרצפים מגוונים, מחזקים, מגמשים ומאזנים.

זו טכניקה ליצירת רצפים מגוונים ומשתנים. כמו כשמתמטיקאי יודע את הנוסחאות הוא יכול ליצור אינספור תרגילים. כשם שצייר שיודע להשתמש בצבעים הוא יכול ליצור אינספור ציורים. כך בקאלה יוגה. הטכניקה היא שילוב של הגוף- שלד, שרירים, מערכות פנימיות, הרגש, התחושות, הצאקרות ועוד.

קאלה משמע אמנות בסנסקריט. הויניאסה שנוצרת היא העוצמה.

“המיומנות ביוגה משולה לאיזון בין מדע ואמנות. הידע המדעי הוא כמו הצבעים בפלטה של הצייר. ככל שיש לו יותר ידע, יותר צבעים עומדים לרשותו. הגוף הוא המכחול שמחבר. האסאנות הן היצירה והאמנות. (פטנג’לי

מלווה נשים בהקשבה לתבונת גופן, לריפוי, שינוי והתפתחות. ביוגה, תנועה ותרפיית גוף-נפש. מורה בכירה ליוגה נשית-מתמחה בבריאות האישה דרך היוגה. בעלת תואר B.A בחינוך. מטפלת מוסמכת ב”שיטת אלבאום” ומורה לניה. נשואה ואמא ל-4 ילדים.

אני מזמינה אותך להצטרף אליי למסע משותף. מסע לגילוי היופי והעוצמה שבתוכך. מסע שבו תבדקי, תתבונני ותחקרי את המהות הפנימית שלך. מסע בו תתקרבי אל גופך הנשי ותאהבי אותו. מסע שבו תהיי קשובה לתבונה נשית שנשכחה בדרך. לרצונות, ליצירתיות ולחלומות שלך. מסע חזרה הביתה.

מתאימה לכל גיל ולכל שלב בחיי האישה. לכל אישה המעוניינת לקחת פסק זמן ממרוץ החיים השוחק. לאפשר לעצמה לעצור ולבחון את חייה בכל רגע מחדש.

 מלמדת בקבוצות קטנות, עם תשומת לב אישית לכל מתרגלת.
השיעורים מתקיימים בחיפה בסטודיו ביתי ונעים מול נוף עוצר נשימה של ואדי ירוק וים.

שיעורים פרטיים לנשים ותרגול המותאם ומדוייק לצורך שלך כחלק ממערך תמיכה והעצמה אישית:

 • בעיות פריון
 • תופעות גיל המעבר
 • כאבי גב ובעיות יציבה
 • בעיות המלוות את המחזור החודשי (תסמונת קדם ווסתית, אי-סדירות בווסת)
 • בעיות ברצפת האגן (בריחת שתן, צניחת איברים…)
 • הקלה בהתמודדות עם מחלות שונות (אוסטיאופורוזיס, פיברומיאלגיה, אנדומטריוזיס, סרטן ועוד…)
 • לסובלות מדיכאון, חרדה, בעיות שינה או הפרעות אחרות בשגרת החיים.

ורה בכירה ליוגה ומדיטציה תלמידתם של שרי אננדאמורטי וב.ק.ס.איינגאר.  בחיפושי הדרך הרוחנית שלה נסעה בתחילת שנות השמונים להודו ובחרה לחיות באשראם כדי להתנסות בחוויה ישירה של חיי יוגה. בתוך כך קיבלה על עצמה  לקיים סדר יום קפדני  שכלל לימודי יוגה, יוגה תראפיה, מדיטציה ופילוסופיה של היוגה. תקופה זו ארכה קרוב לשש שנים. בתום לימודיה הוסמכה לאצ’אריה – מורה בכירה ליוגה ומדיטציה וקיבלה את ברכתו של המורה שלה ללמד ולהעביר הלאה את ידע היוגה.  פסי המשיכה ללמוד ולהשתלם בתחום היוגה אצל מורים בכירים בארץ ובעולם. היא התוודעה לשיטת איינגאר בשנת 1989 והחלה לבסס את תרגול והוראת האסאנות בשיטה זו. הדיוק, ההנחיות המפורטות והשהייה הארוכה והמדיטטיבית בתנוחות שבו את ליבה. לאורך השנים  פסי נסעה אל מוסד האם של איינגאר בפונה כדי ללמוד ולתרגל במחיצתו של ב.ק.ס. איינגאר, להמשיך ולהשתלם בתורת היוגה  ולהביא לתלמידיה את העדכונים והעומק הנלמדים במקום. פסי זכתה לקבל מאיינגאר את ברכתו האישית והוסמכה על ידו להורות בשיטתו.  פסי מקפידה מידי שנה להמשיך, לבקר וללמוד במרכז איינגאר בפונה אצל  ילדיו,ממשיכי דרכו גיתה ופרשנט איינגאר.   כדי להעמיק את התחום הטיפולי בו התמחתה, למדה הומאופתיה והוסמכה להומאופתית קלסית מטעם האגודה להומאופתיה קלסית בישראל.. בנוסף, למדה את תורת הרייקי , שיטת ריפוי טיבטית עתיקה, והוסמכה לרייקי מאסטר בשנת 1993, הראשונה בישראל. פסי פייג פיתחה ומיישמת גישה ייחודית המאחדת בתוכה את מסורת היוגה הקלסית העתיקה עם החדשנות, היצירתיות והעומק של שיטת איינגאר. פסי רואה ומכוונת אל הפן האישי הנבדל של כל תלמיד ואל צרכיו הייחודיים. . פסי  הקימה את המרכז ליוגה הוליסטית בחיפה בשנת 1990. מאז ועד היום היא מלמדת תלמידים רבים, מעבירה סמינרים וסדנאות ומכשירה מורים ליוגה בתכנית לימודים עשירה ומקצועית . פסי פייג,  מלמדת יוגה מעל שלושה עשורים  ומכשירה מורים הממשיכים את דרכה. היא משלבת יסודות חזקים ומדויקים של האתא יוגה ,מרחיבה את זיהוי ההשפעה התרפויטית ואת העומק הרוחני של תנוחות היוגה ע”י אינטגרציה של מיקוד פנימי ומודעות מדיטטיבית. פסי מאמינה שעבודה זו היא לב לבה של היוגה המאפשרת העמקה של התרגול האישי של כל תלמיד. בין המורים הבולטים שהטביעו את חותמם בדרך הייחודית שסללה פסי נמנים :

 • שרי שרי אננדאמורטי (פ.ר. סרקאר )
 • גורומאי צ’ידוילסאננדה
 • ב.ק.ס.איינגאר
 • פרשאנט איינגאר
 • גיתה איינגאר
 • פאאק ביריה
 • דונה הולמן
 • ויקטור ואן קוטן ואנג’לה פרמר

פסי פייג פיתחה ומיישמת אסכולה הוליסטית. היא מאגדת תחת קורת גג אחת אלמנטים המשלבים דיוק, נשימה, זרימה, מודעות לפרטים, תפיסה בריאותית, התייחסות לעבודה אנרגטית פנימית והתאמה ליכולת של המתרגל תוך הבאה למימוש מקסימלי של הפוטנציאל האישי שלו. הפילוסופיה של פסי והגישה שלה הם ייחודיים ועצמתיים. פסי מהווה דוגמה חיה לאדם רוחני המממש את רוחניותו בעולם. היא מלמדת מתוך תשוקה והתלהבות. ההוראה שלה מתאפיינת בהנחיות מדויקות במטרה להביא את תשומת הלב פנימה בזמן ביצוע התנוחות. היא חולקת באהבה  את הידע שלה היא עם תלמידיה הרבים. האסכולה שנחשפה אליה הייתה אסכולה רוחנית עתיקה (שאיויזם קשמירי) והיוותה מסד לתפיסת העולם ואורח החיים שהיא מנהלת ולאורו היא מחנכת את תלמידיה בבית הספר למורים ובשיעורי היוגה במרכז. חוויית היוגה הייחודית הזאת משתקפת בחייה הפרטיים ובהוראתה גם יחד. בהתמדה ובעיקשות המשיכה ללמוד יוגה ולחקור את היבטיה השונים– כדי להעמיק את ידיעותיה ולהפוך להיות מורת דרך לרבים. באופן הזה תלמידיה מקבלים ידע נרחב על פיו הם בונים את חייהם היוגיים. פסי פייג מלמדת יוגה מתוך מקום של הבנה עמוקה של גוף האדם ורוח האדם. היא חולקת את התובנות שלה עם תלמידיה תוך כדי השיעור. כל תנועה, כל נשימה וכל אסאנה המוסברים במקצועיות יוצרים קשר מיוחד בינה לבין התלמידים. פסי מאתגרת את התלמידים לגעת בכל ההיבטים של ההווייה הקיומית שלהם ומלמדת אותם לקחת חלק בלימוד היוגה ולהשתמש בדרך היוגה – למצוא ולנקות מחסומים רגשיים המנתקים והמגבילים את חייהם. בהדרכתה המיוחדת של פסי, התלמידים מפתחים תשומת לב עמוקה לתרגול שלהם ולתהליכי החיים שלהם וכל שיעור הופך למיוחד ומופלא.. שיעורי היוגה של פסי, ביה”ס להכשרת מורים, הסדנאות והסמינרים – מיועדים לתלמידים המחויבים באופן פנימי ועמוק להתפתחותם הרוחנית והצמיחה האישית שלהם. “הכוונה שלי בהוראת היוגה היא לעשות את חלקי. לתת את חלקי בהעברת הידע העתיק והמופלא הזה לאנשים סביבי, לעורר בהם השראה ושמחה כדי שיוכלו להלך על פני האדמה בדרך יפה ומקסימה, דרך של בריאות, חיוניות, שמחת חיים, אהבה והגשמה עצמית”